top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Evet, uluslararası teslimat yapıyoruz. Qaf ürünlerini dünya genelindeki çeşitli ülkelere gönderiyoruz. Uluslararası teslimat seçeneklerimiz ve ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 • Siparişinizin takibini yapmak için size tahsis edilen takip numarasını kullanabilirsiniz. Bu numarayı "Siparişlerim" bölümünden veya kargo firmasının web sitesinden girerek siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetlerimizden de destek alabilirsiniz.

 • Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde kullanmadığınız, hasar görmemiş, ambalajı ve etiketleri orijinal olan ürünü değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

   

  Uluslararası siparişlerde ürün iade kabul edilmemektedir.

   

  İade sürecini başlatmak için, lütfen qafgoods@gmail.com adresine e-posta göndererek bize ürünün adını, sipariş numarasını ve ürünün neden iade edileceğine ilişkin kısa bir açıklama ile bildirmek için lütfen bize ulaşın.

   

  Bildirim yapıldıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü lütfen etiketlerini çıkarmadan hasarsız, orijinal ambalajına yerleştiriniz ve güvenli bir şekilde paketleyiniz. İade kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanacağını lütfen dikkat alınız. İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile indirimli sağlayabilirsiniz. Gönderici kodu ‘818288341’

   

  İade alındıktan ve ürününüzün iade edilebilir durumda olup olmadığını belirledikten sonra size e-posta ile bildireceğiz. Ürününüzün iadeye uygun durumda olmadığını tespit ettiğimiz durumda, kurye ile adresinize geri gönderilecek ve iade kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

 • İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kredi kartınıza iade işlemi 10-14 iş günü içerisinde gerçekleşir.

 • Değişim sürecini başlatmak için lütfen qafgoods@gmail.com adresine e-posta göndererek bize ulaşarak 14 iş günü içerisinde ürünün adını, sipariş numarasını ve ürünün neden değiştirileceğini açıklayarak bize bildiriniz.

   

  Bildirim yapıldıktan sonra değiştirmek istediğiniz ürünü lütfen etiketlerini çıkarmadan hasarsız, orijinal ambalajına yerleştiriniz ve güvenli bir şekilde paketleyiniz. İade kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanacağını lütfen dikkat alınız. İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile indirimli sağlayabilirsiniz. Gönderici kodu ‘818288341’

   

  İade edilen ürünü elimize aldıktan ve ürününüzün değişime uygun durumda olup olmadığını belirledikten sonra size e-posta yoluyla bilgi vereceğiz. Ürününüzün değişime uygun durumda olmadığını tespit ettiğimiz durumlarda, kargo ile adresinize geri gönderilecek ve iade kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır. 

 • Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde hazırlanarak MNG kargoya teslim edilir ve ardından e-posta adresinize bir takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 • Kargo firmasıyla iletişim kurmak için size sağlanan takip numarasını kullanarak kargo firmasının web sitesine veya müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz de kuryelerle iletişim kurmanızda size yardımcı olacaktır.

bottom of page